Monday, 19 October 2009

GUESS! WHERE ARE THESE SHOULDER PADS FROM?


Ne yazık ki zorunlu bir "ES"imiz oldu, ani bir rahatsızlık oldu ve hala yataktayım:( En azından Whity 'i kucağıma almaya ve size yazmaya bu saat itibariyle halim var.
Sadede gelirsek, gördüğünüz güzel bayan daha önce de STILIZE'ye misafir olmuştu (hatırlamak için tıklayın.)
Pırıl'ın bu resimleri Laundromat açılışından, üstündeki tunik kendi tasarımı, uygulamayı Anılcan isimli bir terziye yaptırmış. Anladığım kadarıyla Anılcan klasik bir terzi, ancak Pırıl'ın tarifleri, deneme yanılmalarla bu kadar değişik bir tasarımı hayata geçirebilmiş.
Özellikle vatkalar ve uygulaması hepsi Pırıl'ın buluşu:)
Başlığımıza gelirsek bu tunik Adana'da tasarlandı hayata geçti.
Yani, hayalinizdeki parçalar mağazalarda yoksa, ya da ulaşılamaz fiyatlardaysa, ya da size özel bir farklılık yaratmak istiyorsanız, işte ilham...

Unfortunately I had to give an "ES" beacuse of sudden health problems. I'm still in bed but at least I can use the whity and write to you now.
Let's come to the point! This beautiful lady was seen in STILIZE with her magical closet (click for remembering).
These picts of Pırıl are from the Laundromat opening. Tunic is her own design, she had it implemented in a tailor shop called Anılcan. Anılcan is a local and classical tailor shop but they effectuated the design successfuly with Pırıl's directions and by method of trial and error.
This fabulous tunic has been designed and sewed in Adana.
So.. If you can't find your dream pieces in the shops or if they are too expensive or if you want to be different, here is the inspiration...

Tunic: DIY by Pırıl
Leggings: Bershka,
Shoes: Zara,
Clutch: Güneş Dericioğlu.


No comments:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...