Thursday, 27 May 2010

GALATA MODA 1st DAY


Galata Moda ilk günü renkli ve sıcak geçti.
Yeni yeri ile ilgili polemikler olsa da set up çok güzeldi, bir anda TRT nin havasını değiştirmişti, ayrıca yine Tepebaşının tarihi binalarına bakınca aynı atmosfer fazlasıyla yakalanmıştı. Katılımcı sayısı ve katılımcıların ürün gamı bana bu sefer daha zengin geldi.

PAS_3789

Zeynep Erdoğan'ın aynasından...

PAS_3788

Ben ne giydim:
Tee: Bershka - Marvel Series..
Skirt: Roman,
Shoes: Zara,
Jean Jacket: Pull&Bear

Favorilerimi twitterdan telefonla soran herkese takip edenler görmüştür dakikasında açıkladım casual parçalar için Gamze Saraçoğlu'nun marine renkleri uzun elbiselerini, kısa elbiselerini çok beğendim. Bahar Korçan bu sezonun maskotu kanatlarını tuniklere elbiselere en güzel şekliyle taşımıştı, haftasonu için çok rahat ve cici seçenekler vardı, resim almamışım bugün bol bol giyerek edineceğim.
Gece içinse favorim Özgür Masur, kokteyl elbisesi tadında uçus uçus renkli ipek organze, şifon ve uygun fiyatlı bir kolleksiyon oluşturmuş, düğün sezonu yaklaşırken mutlak uğranmalı derim.

PAS_3783

Günseli Türkay

PAS_3812

Billur'un (http://www.offnegiysem.com/) ellerinde Özgür Masur Lila volanlı asimetrik omuz elbise.
PAS_3810

Özgür Masur uçuş uçuşlarına devam

PAS_3809

Sadece pastel renkler değil canlı renklerde de seçenekler mevcut...

PAS_3806

PAS_3808

Gamze Saraçoğlu Marine'leri, bugün bir deneme yapacağım.. Mavinin kırmızını meselaaa, böyle uzun straples ve düz kesim uzun elbiseler bu sezon favorilerimden biliyorsunuz..

1 comment:

Itır said...

ben de bahar korçanın elbiselerini çok sevdim.çocuksu ,sevimli,....

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...