Friday, 13 November 2009

SNOODS
Kış artık kapıda değil, bilakis geldi, paltolar kuru temizlemeden üstlere giyildi. Son yıllarda özellikle kışın hit aksesuarlığından, hatta baharlara kadar taşınan atkı, şalın yeni versiyonu snoodsu deneyin!
Çok şık, fonksiyonel, hem palto, trençkot, deri ceket gibi dış giyimi zenginleştiren, hem basit bir tshirtü elbiseyi bile farklılaştıran basit ama şahane bir icat.
Bayıldıklarım:
  • sıf kürk versiyonları,
  • fiyatıyla el yaksada kaşmir, dokusuyla yumuşacık sıcacık Burberryler.
Ben geçen sene Benetton'dan 3 adet edindim, hiç beklenmeyen yerlerden çıkabilir, yurtdışına yolunuz düşerse H&M de çeşit çok.
Beğendiniz atkıların ucu birleştirilerek DIY project olarak da ele alınabilir. Uygulamalarını kış outfit postlarımda göreceksiniz. Herkese iyi haftasonları:)

Winter has just arrived, coats have been taken from dry cleaning, have been dressed on. The best hit of winter and also springs is scarve has a new version: snood, be sure to try!
They're so chic and functional. You can use them for creating a rich image with your outerwear or with dresses and t-shirts. It's simple and magnificent invention.
I loved:
  • Fur versions,
  • High priced but nice and warm cashmire Burberry's.
I had 3 pieces from Benetton last winter. You can find them at unexpected places. If you go to abroad, H&M has different alternatives.
They can be done with scarves as a DIY project. You'll see combinations at future posts. Have a good weekend:)

No comments:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...