Monday, 23 August 2010

IFW2010


ifw2010


Çok uzaklarda olsam da aklım İstanbul'da kaldı. Yarın 25 Ağustos'ta başlayıp- 28'ine kadar sürecek İstanbul Moda Haftası'nda olmayı çok istiyordum. Geçen sene Fashion Days olarak ITU Taşkışla'da başlayan organizasyon geçtiğimiz kış Santral İstanbul'da kurulan büyük çadır ile devam etmişti. Bu organizasyon yine ITU Taşkışla'da gerçekleşecek, İstanbul'un Moda Haftası'na en yakıştırdığım mekan! Geçen sene muhteşem bir etki yaratmıştı.
Program genel olarak aşiağıdaki gibi, organizasyonun kapısı, tüm meraklılara açık ancak sevdiğiniz tasarımcının defileleri için özel davetiyeniz olması şart.
Davetiye nereden bulacağım derseniz, bir haftadır Twitter'dan özellikle bir çok tasarımcının davetiyesi Blog sahibi arkadaşlarım ve Vogue tarafından dağıtılıyor, kalanlardan yakalamak için StyleBoom, offnegiysem( Billur) ve Vogue Turkiye'yi takip etmenizi öneriririm.
Ben de uzaktan kolleksiyonları takip ettikçe, özet niteliğinde bir paylaşım yapacağım. Geçen seneki gibi bu sene en merakla beklediğim isimler Özgür Masur ve Gamze Saraçoğlu, 3. ve 4. gün benim için en önemli günleri olacakorganizasyonun.

IFW2

photos and resource: www.ifw2010.com

No comments:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...